Сьогодні багато хто хоче переїхати в Канаду або США. Тому періодично до Нам почали звертатися люди, що б заповнити форму FD 258, дактилоскопія в Києві, це необхідно для перевірки по картотеці FBI.
У багатьох випадках до Нам звертаються люди, яким вже відмовили через неякісне заповнення форми, як правило вони намагалися зробити дактилоскопування самостійно або спільно з людьми які не знають особливостей заповнення форми FD 258. В причини відмови, як правило, вказують неправильну щільність дактилокарти.
Завантажити бланк дактилокарти і ознайомитися з вимогами Ви можете на сайті FBI або перейшовши за цим посиланням standard-fingerprint-form-fd-258-1. Під щільністю дактилокарти не завжди, необхідно мати на увазі щільність паперу бланка, яка повинна відповідати встановленим вимогам понад 120 г / м, але і щільність слідів відбитків пальців рук. Як правило, це виходить при порушенні вимог до дактилоскопування, це не знежирення пальців рук або використання неправильної дактилоскопічної пасти.
При бажанні Ви можете купити бланки FD 258 в інтернет магазині, типу «Амазон», але дивіться, що б Вас не обманули, тому що бланк повинен бути точних розмірів як зазначено на сайті FBI мати обрізку зі скосом кута в лівій верхній частині, а дактилоскопічна фарба повинна рівномірно наноситися на бланк (не допускається використання чорнила або барвника для печаток і штампів. В принципі закуповувати одноразово обладнання та бланки не раціонально досліджуючи ринок і ціни Ви прийдете до висновку, що простіше і дешевше звернеться до фахівців нашого детективного агентства в Києві, які будуть раді Вам допомогти заповнити форму FD 258, дактилоскопія в Києві.
Як працюють дактилоскопічні обліки в Україні та інших країнах:
Дактилоскопічний облік функціонують в Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі України (далі – ДНДЕКЦ) та Науково-дослідних експертно-криміналістичних центрах (далі НДЕКЦ) з метою використання дактилоскопічної інформації для ідентифікації особи, розкриття і розслідування злочинів.
Дактилоскопічні обліки призначені для:
- Розшуку людей, які пропали безвісти;
- Встановлення по непізнаних трупах особистості людини;
- Підтвердження особи людини, який раніше був дактилоскопіювали;
- Встановлення особи, яка залишила сліди рук на місці події;
- Встановлення фактів залишення однією особою слідів рук при вчиненні різних злочинів.
Дактилоскопічний облік складається з:
- Дактілокартотеки – масив дактилокарт,
- Следотека – реєстраційних карт слідів рук, вилучених під час огляду місць подій (далі – ОМП) за фактами нерозкритих злочинів і безвісного зникнення людей.
Види дактілокартотеке і следотека:
- Центральні;
- Обласні;
- Кущові;
- Місцеві.
У кожному НДЕКЦ обладнується місце для дактилоскопування, яке забезпечується необхідними нормативно-методичними матеріалами та технічними засобами для його проведення.
Виготовлення бланків дактилокарті на щільному білому папері щільністю не менше 120 г / м.