Детективне агентство в Києві, приватний детектив Україна.

Детективне агентство в Києві, приватний детектив Україна деякі аспекти діяльності.
На сьогоднішній день постала гостра необхідність законодавчого врегулювання діяльності детективного агентства і приватних детективів в Україні. Зростання злочинності і завантаженість правоохоронних органів (на одного слідчого в Києві припадати близько 300 кримінальних проваджень) не дає державі в повному обсязі боротися з таким негативним явищам, як крадіжки, шахрайства, викрадення автотранспорту і.т.д. Частково проблема може бути вирішена, якщо законодавчо легалізувати взаємодія правоохоронних органів і приватних детективів (детективне агентство) наділивши останніх правами і обов’язками з надання допомоги в розкритті та розслідуванні злочинів. А також надати можливість діяльності приватним детективам в сфері послуг, що не відносяться до компетенції правоохоронних органів:

  • пошук втрачених зв’язків з людьми;
  • збір інформації про юридичну особу;
  • пошук і збір доказів у цивільних справах.

Детективне агентство в Києві, приватний детектив Україна явище не нове для нашої країни, незважаючи на те, що питання законодавчого врегулювання діяльності вже багато років знаходитися на розгляді в ВРУ, приватні сищики, знайшли можливість займатися роботою в правовому полі реєструючи себе як СПД з КВЕД приватний детектив або охоронні фірми, адвокатські об’єднання або журналісти, надаючи послуги за принципом дозволено все, що не заборонено прямо законом.

Детективне агентство в Києві, приватний детектив Україна

Залишається також не врегульовано питання про взаємодію на міжнародному рівні з детективними агентствами і приватними детективами іноземних держав з розслідування злочинів і пошуку осіб які переховуються від слідства на території інших держав. Останнім часом у всьому світі спостерігається, як це не сумно, значне зростання злочинності, що викликає природну заклопотаність всіх органів, що ведуть з нею боротьбу. Зокрема, в підсумковому документі, підписаному членами Комітету ООН з попередження злочинності, сказано: “Настав час, коли терпіння перестало бути чеснотою, коли одних добрих намірів мало, коли людська трагедія стає настільки глибокою, що чесні люди повинні або знайти дієві заходи для боротьби зі злочинністю, або втратити повагу до самих себе. “Рішення законодавчо питання про міжнародне співробітництво відкриє можливість ефективної боротьби зі злочинністю, без бюрократичних перепон.

Якщо Ви шукайте детективне агентство в Києві, приватний детектив Україна пишіть або телефонуйте нам.

Залишити коментар