Подружня зрада. Її ознаки та шляхи виявлення.

Подружня зрада. До нас часто звертаються з питанням виявлення подружньої зради. І ми завжди уточнюємо питання, яку зраду нам необхідно буде виявляти, реальну фізичну або віртуальну?

Подружня зрада

Про виявлення реальних зрад ми вже писали в наших попередніх статтях, як правило, її наявність або відсутність можна встановити методом зовнішнього спостереження в супровід оперативно-тактичними комбінаціями. Але світ не стоїть на місці і інтимні віртуальні відносини вже давно увійшли в повсякденне життя багатьох інтернет користувачів.

Звичайно, багато хто може заперечити і сказати, що зрада в мережі без фізичного контакту, не рахуватися і що багато чоловіків і дівчата підвищують самооцінку вдома і на роботі і не завжди ці стосунки перейдуть в реал.

Ми не збираємося нав’язувати нашим читачам якусь думку і сперечатися про моральність, це питання для кожного індивідуальний. Ми хочемо тільки звернути увагу, що якщо такі факти присутні, значить між партнерами існує латентний конфлікт і не розуміння.

Можливо, комусь з партнерів не вистачає простого уваги через абстрагованості другої половини роботою або побутом, а хтось боїться сказати про свої бажання. Кожен випадок досить інтимний і індивідуальний. Тому наші фахівці допоможуть отримати Вам інформацію для роздумів, з якою ви в свою чергу можете поділитися і запитати поради у людини, якій ви довіряєте або звернеться до професійного психолога консультанту або зробити висновок і прийняти своє самостійне рішення.

Єдине, що ми рекомендуємо, нашим клієнтам не поспішати викладати отриману інформацію і факти, що не обдумавши і проаналізувавши всі всебічно і об’єктивно, не варто так само на довго відкладати вирішення конфлікту, займаючись виснажливим самоаналізом, хоча рішення завжди залишається за Вами.
Якщо ви запідозрили свою другу половину в зраді, дзвоніть або пишіть нашим фахівцем.

Подружня зрада – 2016.

Зрада в мережі, флірт он лайн, спілкування на сайтах знайомств в інтернет, віртуальні інтим послуги та інші особливості сучасної зради он лайн. Комусь це необхідно для підняття самооцінки, хто то просто залежний від цього і не може без флірту в мережі.

Залишити коментар