Пошук і установка даних попутника.

Пошук і установка даних попутника. Будемо раді Вам допомогти. Для того що б відповісти на Ваше питання і прорахувати вартість роботи нам необхідний відповідь на наступні питання:

1. Інформація про попутника: стать, приблизний вік, можливо ім’я чи прізвисько, рід діяльності, особливі прикмети (шрами, татуювання), якісь характерні ознаки національності або ви може, звернули увагу на документи, які можуть говорити про громадянство (можливо людина діставав документи громадянина іншої країни або ви замітали паспорт громадянина України), інша навіть на перший погляд не істотна інформація, яка може нам допомогти в ідентифікації особи, постарайтеся пригадати, про що ви спілкувалися в дорозі. Аналогічна інформація про попутників попутника.

2. Інформація про маршрут (дата, номер поїзда, рейсу літака, дані компанії перевізника), звідки і куди слідували ви і попутник, перетинали ви і попутник кордон, які місця згідно розсадження займали ви і попутник (який тип вагона: плацкарт, купе або тип літака допустимо Боїнг 737).

У середньому вартість такої послуги 150-250 $, термін роботи від 3 до 10 днів, але остаточну ціну і терміни ми скажемо після вивчення деталей.

Якщо наші умови Вам підходять дзвоніть або пишіть.

Як що Вам потрібна послуга пошук і установка даних звертайтесь до Нас.

Залишити коментар