Пошук по фото або сторінки в ОК, VK, FB.

Пошук по фото або сторінки в ОК, VK, FB (ВК https://vk.com, ОК https://ok.ru, FB https://uk-ua.facebook.com/) відноситься до пошуку людей за неповними даними.

Якщо ви познайомилися з людиною в соціальних мережах і втратили контакт, ми допоможемо знайти зв’язок і встановити дані. Для цього нам необхідно вивчити обставини справи (знайомства), також нам знадобитися максимальна кількість достовірної інформації про особу фото на якому є особа людини, адреса або ID сторінки в соціальній мережі. Так само необхідно якомога більше інформації заявленої про себе особистістю, знак зодіаку, дата або місяць народження, місце народження або місто (район) проживання, освіту або рід діяльності, місця роботи і іншу інформацію за допомогою, якої можна буде додатково ідентифікувати людину.

Сама ідентифікація особистості відбувається за допомогою спеціального програмного алгоритму і творчої роботи експерта аналітика, який зможе зібрати і проаналізувати інформацію.

Для початку роботи можете відправити докладно вищеописані дані нашим фахівцем і передзвонити нашого адміністратора, після вивчення наші фахівці вишлють Вам ціну і терміни виконання роботи. Середня вартість послуги з ідентифікації особистість 100-150 $, але остаточно ціну наші фахівці скажуть після вивчення деталей.

пошук по фото або сторінки в ОК, VK, FB

Якщо Вам необхідний пошук по фото або сторінки в ОК, VK, FB (ВК https://vk.com, ОК https://ok.ru, FB https://uk-ua.facebook.com/) пишіть або телефонуйте Нам.

Наші фахівці мають досвід перебування та ідентифікації, у нас є програмне забезпечення та інформаційні джерела з базами даних необхідні для виконання таких завдань.

Звичайно, багато хто з Вас можуть спробувати самостійно знайти необхідну інформацію або вдатися до допомоги друзів, але навіть якщо Ви або ваші знайомі не змогли Вам допомогти не впадайте у відчай і зателефонуйте Нам. Ви можете знайти Нас в інтернеті в соц мережах, написати нам на пошту або відвідати наш офіс, краще попередньо зателефонувати і узгодити час зустрічі. Ми завжди раді Вам допомогти, Наші фахівці мають великий досвід роботи, знають технічні особливості, ресурси і арсенал інструментів і програмного забезпечення, яке допоможе в самому складному пошуку. Зверніться до нашої команди!

Залишити коментар