Як захистити себе від крадіжок майна.

З кінця 2014 року по теперішній час, в Києві почастішали випадки квартирних крадіжок майна. Про це свідчить офіційна статистика і  повідомлення наших клієнтів. Механізм крадіжок, як правило, такий.

Група гастролерів розставляє мітки по квартирах, це може бути наклейки на поштову скриньку, газети в дверях квартири, сірники, монетки. Після починають спостереження за об’єктами, можуть здійснювати дзвінки на домашній телефон і домофон або навіть в двері квартири.

Переконавшись, що господарів немає вдома, одну людину, в більшості випадках виставляють для спостереження близько парадного або в самому парадному. Інші приступають до проникнення в двері чи вікна.

Сучасні пластикові вікна не представляють ніякої перешкоди для відкриття, решітка на вікнах легко видаляється рыжучим чи гыдравлычним будівельним інструментом.

Дивіться ілюстрацію нижче.
1234
Пристосування для відкриття вікон:
907898
Якщо ви коли-небудь втрачали ключі і замовляли послугу аварійного відкриття дверей, напевно Вас дивувала швидкість роботи професіонала. Але не всі квартирники профі, тому хороша, антивандальна, сталева двер з внутрішніми петлями, захищеними від спилювання і замок з броненакладками від поломки і висвердлювання зменшить ймовірність візиту до Вас або ускладнить і додасть час на выдкриття. Нижче показані найпоширеніші замки і способи їх зламу.
9867767
Замки з циліндровим механізмом розкриватися просто шляхом розлому в місці кріплення, як показано на фото, відмичкою або підбором ключа.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Замки з циліндром з порошкового металу відкриваються воротком або потужної хрестовою викруткою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сейфовий, сувальдний замок замок у випадку низької секретності до 8 сувальд розкривається відмичками або підбором ключа чи висвердлюється.

Сигналізація теж не є панацеєю від крадіжок. Злочинці можуть працювати в квартирі кілька хвилин і взявши найцінніше (гроші і золото) втекти до приїзду групи захоплення.

Якщо Вам необхідний комплексний аудит безпеки вашої власності звертайтеся в агентство «Expert», наші фахівці підготують для Вас оптимальне рішення захисту від крадіжок майна.

Залишити коментар