Детективне агентство «Експерт» рекомендує, як попередити розкрадання палива.

Детективне агентство «Експерт» рекомендує, як попередити розкрадання палива.

Транспорт не перестав бути уразливим в зв’язку неможливістю належного контролю або обмеження контролю компетентних органів, недофінансування, потребою у фахівцях ми можемо багато перераховувати причини але суті це не міняє розкрадання є і треба їх розкривати і попереджати. Візьмемо поширений у використанні установами або підприємствами такої автотранспорт як DAEWOO Lanos об’ємом двигуна 1.5 літра.

Отже зазначимо таке, при продажу авто власники показники спідометра зменшують, а на службових машинах збільшують показники спідометра заносять в шляховий лист, який є документом суворої звітності для списання палива.

В інтернет ресурсах можна знайти способи, як зробити пристрої для маніпуляцій з спідометрами, але вони застарілі. Нещодавно під час перевірки одного з автомобілів, було виявлено пристрій, який неможливо було відрізнити від звичайного датчика спідометра. Звичайний датчик при оборотах механізму посилає імпульси на спідометр їх зазвичай шість, але в цьому датчику вісім практично якщо автомобіль рухається зі швидкістю 80 км на годину, то цей датчик показує швидкість 100 км на годину і показники пробігу на спідометр 20 – 25 км більше. За умов, що доступ до приладової панелі обмежений тим, що стоять пломби механік, диспетчер, інженер з транспорту фіксує показники спідометра при виїзді автомобіля, потім при поверненні заносить показники, до подорожнього листа підозрюючи, що він вносить, не достовірні дані.

Отже, такий пристрій дозволяє красти 20% -30%, де і ким був зроблений і встановлений цей пристрій не було можливості встановити, таким чином можна відзначити, що поки не буде належним чином контролювати транспорт такі явища не будуть поодинокими.

Якщо брати приклад з просунутих компаній то практикою на автотранспорті встановлені GPS моніторинг, який дає багато переваг, наприклад, підвищує рівень оперативного управління автотранспортом, збільшує ефективність використання автомобілів, економить кошти на утримання рухомого складу організації, піднімає рівень виробничої дисципліни на підприємстві.

Користувач може спостерігати автомобілі їх місцезнаходження, швидкість, напрямок, рівень палива в режимі реального часу, а також переглядати історію руху і стан автомобіля в будь-якій точці на пройдений шлях.

Можна подивитися шлях автомобіля на карті і отримати його довжину в кілометрах, бачити місця стоянок, відстань між стоянками, час стоянок, місця перевищення встановленого Вами ліміту швидкості, кількість палива в баках, питоме споживання палива на 100 км, все таке. Можна отримувати різні види звітів і переглядати інформацію на графіках.

Детективне агентство «Експерт» рекомендує налагодити контроль і управління та скоротити витрати.

Залишити коментар