Моніторинг цін конкурентів, аналіз ринку закупівель «ProZorro»

Моніторинг цін конкурентів, аналіз ринку закупівель «ProZorro» – одна з найважливіших складових ведення бізнесу. Він здійснюється з метою визначення конкурентоспроможності продукту, поставленого на ринок. Як правило, роздрібна ціна знаходиться у відкритому доступі на сайтах виробників або представників, але прайс-лист для оптових покупців, наприклад, таких, як державні організації, отримати нелегко. Пошук цієї інформації вимагає великих тимчасових витрат.

Ми пропонуємо Вам моніторинг ринку державних закупівель – «ProZorro». Це повна і структурована інформація про:
  • діапазоні оптових цін конкурентів (від найменшої до найбільшої)
  • аналітика діяльності в системі закупівель (номенклатура, з якої вже працювали конкуренти, перелік тендерів, в яких брали участь конкуренти)
  • надання списку контрагентів (держ. структур), з якими співпрацює конкурент на даний момент чи в минулому часі.

Дані послуги надають можливість зрозуміти, які ціни конкуренти пропонують замовникам системи «ProZorro», як проводять аукціони і з якими державними організаціями працюють частіше.

Крім цього, можливе складання списку виробників, з якими співпрацюють постачальники і дилери в системі закупівель. Отримавши його, Ви будете розуміти рівень якості продукції, яку постачає конкурент, а також відкриєте для себе нові можливості в роботі з виробниками в своєму сегменті.

Також, ми пропонуємо допомогу в підборі тендерних закупівель, актуальних на момент звернення. Встановіть потрібні вам критерії: області, зручні для вас; контрагентів, яких ви вважаєте надійними; номенклатуру товарів або послуг, з якими Ви працюєте, і ми надамо вичерпну інформацію по Вашому запиту. Додатково, у разі необхідності, ми можемо допомогти вам з складанням пакету тендерної пропозиції для подання на «ProZorro» шляхом надання консультацій з зауваженнями з уже готового пакету документів або повного ведення підготовки пропозиції.

Звернувшись до нас Ви отримаєте:
  • відібрану і структуровану інформацію про ціни конкурентів в держ. закупівлі
  • номенклатуру, з якою працюють конкуренти
  • список замовників, з якими співпрацюють/співпрацювали конкуренти
  • список виробників продукції, аналогічної Вашої
  • допомога у підготовці пропозицій у зручному для вас форматі
  • повне ведення підготовки тендерної пропозиції

Якщо Вам необхідна послуга: моніторинг цін конкурентів, аналіз ринку закупівель «ProZorro» телефонуйте чи пишіть Нам.

Моніторинг цін конкурентів, аналіз ринку закупівель «ProZorro» – 2018

Залишити коментар