Пошук людей

Пошук людей, в кожному випадку завдання індивідуальна, її необхідно починати з вивчення обставин втрати і визначення кінцевої мети пошуку, адже існує необхідність знайти фізичне місце знаходження або просто відновлення втраченого контакту з людиною.

Так само необхідно розуміти гласно або конспіративно під легендою замовник хоче вести пошук, наприклад Ви вирішили зробити сюрприз, від цього залежить вибір методів роботи. При вивченні обставин справи нам необхідно знати загальну інформацію про людину (це може бути ПІБ, число місяць, рік народження, старий адресу або номер телефону), час і місце останнього знаходження, обставини втрати зв’язку.

Після вивчення інформації наші фахівці підберуть і розроблять для Вас індивідуальні заходи щодо пошуку, а також прорахують вартість роботи. Так само будуть корисні будь-які деталі, наприклад: необхідно розуміти ймовірність офіційного працевлаштування чи ні, ймовірність покупки і прописки або знімання житла, від цього безпосередньо залежить кількість заходів і відповідно ціна.

Пошук людей (пошук фізичного перебування), як правило, починається після збору інформацію по базах даних та інших джерел про об’єкт і місця його знаходження, а саме:

  • Прив’язка до адрес;
  • Автомобільний транспорт, адмін (штрафи) на встановлення автотранспорту який не в власності але в управлінні;
  • Наявність діючого бізнесу та адреси офісу, офіційної чи неофіційної роботи або діяльності;
    – Перевірка по базах даних фінансових установ, банків, страхових на предмет адрес, контактів, кредитів та поручителів;
  • Збір з нерухомого майна, купівлі продажу, довіреності, заборони на відчуження
  • Перельоти і перетин кордону;
  • Дані про оточення, родичів і ймовірних покровителів;
  • Соціальні мережі та інтернет.

Якщо в ході пошук людей необхідно буде спостереження за адресою, детально про цю послугу ви можете прочитати в статті зовнішнє спостереження.

Пошук людей

Остаточну вартість роботи необхідно розраховувати виходячи з витратної частини на заходи. Точну ціну, ми можемо прорахувати при вивченні всієї перерахованої вище вихідної інформації. У середньому послуга пошуку обходитися в 150-350 $.

Вишліть нам інформацію і спосіб зв’язку з Вами для уточнюючих питань. Конфіденційність гарантуємо.

Залишити коментар