Пошук шахрая.

Пошук шахрая. В агентство звернулася людина, яку обдурив недобросовісний приватний підприємець. Вивчивши вихідну інформацію, співробітники агентства, запропонували варіант вирішення завдання і пошуку шахрая.

З вихідних даних була назва ПП, яке вже давно було закрито, копія паспорта та інн код зі слів шахрая.

Фахівці перевірили інн код, він відповідає числу, місяцю, року народження і статтю. Як правило, основне творчі рішення і досягнення мети у наших фахівців з’являються в процесі роботи з отриманням передоплати.

Але в цьому випадку стандартні рішення не приносили успіхів.

Варіантів було не багато, з цього детективи почали зі збору інформації про інших постраждалих і знаходженні його зв’язків, через підставних осіб з допомогою даних, яких він отримував оплати. В основному це були нарко і алко залежні, які за символічну винагороду погодилися відкрити на себе карти для оплат в банку.

Проінформувавши їх про відповідальністю за співучасть, вдалося отримати банківські виписки з даними інших постраждалих, один з останніх надав працюючої номер телефону за яким він зв’язувався з шахраєм.

Перевіривши отриманий номер 096 ххх хх хх, було встановлено, що телефон перебував в мережі, але трубку ніхто не піднімав, можливо, у зв’язку з тим, що ховався, вже від нових потерпілих.

Так само моніторингом мережі інтернет номер засвітився в оголошенні на форумі в http: //ххх.хom.com.ua/forum/ і був пов’язаний з ще одним номером 099 ххх хх хх.

Спільно з міліцією за офіційним запитом у фінансових установах були знайдені інші контакти, а саме електронну пошту хххххх@gmail.com, на яку в свою чергу був зареєстрований Skype, зі статичною  IP (IP адреса прив’язаний до конкретного фізичного адреса) інтернет провайдера.

За даної інформації вдалося визначити поточний рід діяльності і встановити місце знаходження шахрая, видзвонити його і запросивши на зустріч під легендою ділової розмови, з наступним затриманням та притягненням до юридичної відповідальності.

Пошук шахрая

Як що Вам необхідна така послуга як, пошук шахрая, звертайтесь до Нас. У Нас є необхідний досвід, щоб Вам допомогти.

Залишити коментар