Пошук втрачених зав’язків, контактів, номерів телефону. Акційна пропозиція під час карантину.

Наше детективне агентство піклується про наших клієнтів, тому надає акційну пропозицію з пошуку  втрачених зав’язків, контактів, номерів телефону.

Всього за ціну від 150 умовних одиниць ми знайдемо людей з якими втрачено зв’язок та їх контакти, тому що в даний час так необхідно залишатися на зв’язку та підтримувати один одного.

На час акційної пропозиції ми працюємо без передоплати, ви надаєте Нам вихідні данні: наприклад ПІБ чи дату народження, чи приблизний період народження, (наприклад: літо 1988-1989 року), чи знак зодіаку який пригадуєте, або приблизну адресу проживання чи старий не діючий номер телефону, старе місце роботи чи можливо просто пошук по фото та імені. Ми перевіряємо вихідну інформацію і лише після того як ми впевнимось, що зможемо Вам допомогти на 100% ми виставляємо Вам рахунок.

З нами можна працювати дистанційно не виходячи із дому, ми працюємо як приватні підприємці оплату можна перерахувати на банківській рахунок, чи за допомогою платіжних систем.

Наше агентство працює на ринку більше десяти років, та має багато рекомендацій відгуків та рекомендацій відомих фізичних та юридичних осіб.

«Сказано – зроблено» це наш вислів…

Залишити коментар