Послуги тілоохоронця

Послуги тілоохоронця. Наша компанія більше 10 років пропонує професійні послуги особистої охорони фізичних осіб на території України, а так само фізичних осіб інших держав, які відвідують Україну для участі у конференціях, симпозіумах, проведення ділових переговорів, ведення бізнесу, відпочинку, розваг, шлюбних знайомств і т. д.

Послуги охоронців знаходять все більшу популярність, оскільки рівень посягань на життя людей неухильно зростає. В основі організації фізичної охорони лежить багаторічний практичний досвід роботи і використання надійних міжнародних методів, завдяки чому нам вдається досягти високого рівня виконання своїх зобов’язань.

Сфера охорони фізичних осіб включає в себе широкий спектр послуг, одна з яких – особиста охорона. Основне завдання в роботі охоронця – відкрита охорона, яка служить в якості попереджуючого фактора і в багатьох випадках змушує змінити дії зловмисника. Охоронці нашої компанії володіють навичками психологічної роботи, а також швидкою реакцією, щоб грамотно оцінювати обстановку і оперативно приймати рішення, а так само високою конфіденційністю.

Наша компанія індивідуально пропонує для кожного Клієнта кілька альтернативних варіантів, які дозволяють охоронцям виконувати свої професійні обов’язки. При цьому ми узгоджуємо графік роботи і обов’язки особистої охорони індивідуально з кожним Клієнтом. Але, незалежно від обраного Клієнтом варіанти охорони, наша компанія гарантує чітке дотримання своїх зобов’язань і надання співробітників, здатних захистити Вас в будь-якій ситуації.

Послуги особистої охорони в м.Києві та Київській області:

  • Супровід і охорона фізичних осіб по Києву та Київській області на автомобілі Клієнта (можливий підбір марки автомобіля за бажанням Клієнта співробітниками нашої Компанії).
  • Зустріч охоронцями нашої компанії Клієнта в аеропортах «Бориспіль», «Жуляни», залізничний вокзал з подальшим супроводом і охороною.
  • Супровід і охорона членів сім’ї Клієнта (поїздки в магазини, ресторани, бари, нічні клуби).
  • Супровід і охорона дітей Клієнта (дошкільні навчальні заклади, школа, підготовчі курси, спортзал).
  • Супровід і охорона Клієнта при перевезенні матеріальних цінностей (комерційні угоди, дорогі покупки і т.д).

Режим роботи охоронців Клієнт може вибрати самостійно:

  •  Погодинної режим: особиста охорона надається на час проведення масових заходів.
  •  Нормований режим: охоронці знаходяться з клієнтом на протяг всього робочого дня. (8 годин).
  •  Цілодобовий режим: особистий охоронець охороняє клієнта протягом 24 години.

Виходячи з багаторічного досвіду роботи, наша компанія рекомендує Клієнтам замовляти наряд з двох охоронців, для найбільш ефективного виконання охорони фізичної особи.

Транспорт

Супровід та фізична охорона Клієнта може здійснюватися, як на автомобілі Клієнта, так і на автомобілі нашої компанії.

Вартість однієї години використання автомобіля супроводу (Клієнт може попередньо замовити автомобіль на вибір – марка, модель, колір) обговорюється окремо, мінімальне замовлення від 8 годин.

послуги тілоохоронця

Як що Вам потрібні послуги тілоохоронця звертайтесь до Нас.

Залишити коментар