Розслідування за допомогою поліграфа (детектора брехні).

Розслідування за допомогою поліграфа (детектора брехні). В умовах сучасного розвитку майже кожному пересічному громадянину відомо про поліграф або так названий в народі «детектор брехні». В короткому описі чи розумінні можна тлумачити це поняття як прилад, який дає змогу перевірити достовірність інформації.

Це і є основою роботи поліграфа. Через зміни роботи серцево-судинної системи та психіки організму, реакції нервових імпульсів при чіткій відповіді людини на конкретні питання можна визначити в який момент вона говорить не правду.

Зараз в Україні запровадили перевірку на поліграфі для осіб, які претендують на посади держслужбовців, які проходять перевірку на чесність.

Розслідування за допомогою поліграфа (детектора брехні)В багатьох розвинених країнах світу, таких як США, Канада, Японія, Ізраїль поліграф офіційно визнаний та використовують в розгляді кримінальних справ та на етапі слідчих дій. А показники поліграфа застосовуються в судах Вищої інстанції та значно полегшують розслідування.

На  нашу  думку, розслідування за допомогою поліграфа (детектора брехні), необхідні і в нашій країні в кримінального процесі.

За допомогою поліграфа, як основного методу проведення допиту підозрюваного, можна було б в найкоротші терміни чітко зрозуміти причетна дана особа до скоєного злочину чи ні. Якщо причетна, то  з’ясувати підстави, наміри та обставини скоєння злочину.

При допиті свідка за допомогою поліграфа з’ясовувалось би достовірність його показань (це є дуже важливим в даний час, адже свідків часто залякують чи підкупляють і вони змінюють або відразу дають не правдиві показання), а також можливі обставини причетності, зговору або наклепу на підозрюваного.

При допиті потерпілого за допомогою поліграфа можна було б більш детально з’ясувати всі обставини злочину, причини, які могли спровокувати підозрюваного до скоєння злочину.

Саме тому, розслідування за допомогою поліграфа (детектора брехні),  має бути основним методом проведення допиту підозрюваного, свідка та потерпілого в кримінальному процесі.

Як що Вам необхідно розслідування за допомогою поліграфа (детектора брехні), службове розслідування, експертиза у кримінальній чи цивільній справі, кадровий скринінг (перевірка співробітника при  прийомі на роботу)  телефонуйте або пишіть Нам!

Розслідування за допомогою поліграфа (детектора брехні) – 2017

Залишити коментар