Шлюбні аферисти, перевірка дівчини, хлопця Київ Україна.

Шлюбні аферисти, перевірка дівчини, хлопця Київ Україна. Досить часто в наше Детективне агентство, звертатися люди, які мають тривалі віртуальні відносини на сайті знайомств або листування на шлюбних сайтах.

Як правило шахраї хороші психологи і ретельно опрацьовують довірливу жертву перш ніж почати виманювати гроші.

Шлюбні аферисти можуть мати кілька профілів соціальних мережах і обробляти відразу ж декількох кандидатур.

При тому якщо аферисти часто бувають хорошими акторами і вигадують про себе реальні історії починають ними жити, що підловити їх в деталях і викрити в брехні буває практично неможливо.

Історії для виманювання грошей бувають примітивними, наприклад, найпопулярніший топ:
  1. вкрали телефон і немає грошей купити і треба подарувати що б бути на зв’язку і спілкуватися далі, бажано останній айфон;
  2. захворів хтось із родичів і необхідні гроші на лікування або термінову операцію;
  3. просять вислати гроші на дорогу, візу і. т. д.

Примітивні шахраї за часту розкривають свої цілі відразу, досить часто проколюються на дрібницях, таких як використання своїх фото, а фото моделей або маловідомих акторів і припиняють спілкування відразу, як тільки не отримують бажаного.

За Нашу практику зустрічалися шахрайства більш високого рівня, коли шахраї їздили по дорогим курортам ходили в дорогі заклади для відпочинку або занять спортом, де знайомилися з заможними людьми іноді вони у змові з іншими особами заволодівали нерухомістю і навіть бізнесом своєї жертви з використанням підроблених документів, замітали сліди.

Нерідко шлюбних шахраїв підкладають під людей бізнес партнери і навіть компаньйони, попередньо забруднивши їх, що б вони були на гачку і керовані своїми покровителями. Ідея в бізнесі досить не нова, використовувати в боротьбі з конкурентами його слабкості.

Не секрет, що практично у всіх спец службах світу є спеціально навчені хлопці та дівчата, які здатні на багато чого для виконання поставленого завдання.

Тому клієнти, звертаючись до нас, і запитуючи вартість перевірки хлопця або дівчини, не відразу можуть отримати повну відповідь за ціною і термінами, так як нам складно прорахувати скільки ресурсів і часу ми можемо витратити на це розслідування.

Як правило всі розслідування ми рекомендуємо ділити на етапи:
  • першим етапом нашим клієнтам ми рекомендуємо встановити правильні дані людини, провести ідентифікацію особи.
  • другим етапом зібрати інформацію про людину
  • а вже третім етапом розслідування складається з організації тактично оперативної комбінації для отримання відповідей на всі питання.

Для більш детальною консультацією пишіть або телефонуйте Нам.

Шлюбні аферисти, перевірка дівчини, хлопця Київ Україна – 2018

Залишити коментар