Зовнішнє спостереження за людиною чи автомобілем.

Якщо Вам необхідно встановити, чим займається людина протягом певного часу, його контакти та зустрічі, розклад дня і спосіб життя, неофіційне місце роботи або адреса знімною квартири, а так само іншу інформацію, яку можна отримати, лише простеживши за ним, на допомогу прийдуть наші детективи.

Зовнішнє спостереження здійснюється тільки в громадських місцях, без проникнення на територію приватної власності. Середня вартість 12:00 спостереження за об’єктом двома екіпажами (4 особи та дві машини) – $ 300, погодинна оплата $ 50 за годину. Кількість часу сил і засобів наші фахівці Вам розрахують після консультації.

Вартість зовнішнє спостереження за межами Києва, розраховуватися за тими ж тарифами, але з урахуванням витрат на бензин і відрядних. По закінченню роботи ви отримаєте детальний звіт з похвилинною хронологією пересування та фото відео фіксацією.

Наші фахівці працюють з професійним фото відео обладнанням. Увага, в темний час доби в погано освітлених місцях фотографії та відео можуть вийти не якісні.

Для початку роботи по спостереженню нам необхідна передоплата в розмірі 50%, інформація про об’єкт (фото або інша идентифицирующая інформація, номер машини, адреси проживання або умовна точку початку роботи, наприклад вихід з офісу).

Мінімальний запас часу від дзвінка до початку роботи 3 години при наявності вхідної інформації і передоплати. Якщо ви не володієте первісної інформацією наші співробітники допоможуть Вам її зібрати.

Телефонуйте за більш детальною консультацією до кожного замовлення індивідуальний підхід і гнучка система цін.

Залишити коментар