Історія одного хокеїста.

Іноді люди не бажають вірити в те про що не хочуть чути і знати правду. В детективне агентство «Expert» зателефонував чоловік, назвемо його «хокеїст». Він сказав, що стурбований поведінкою дружини останнім часом. Вона заблокувала паролем телефон і постійно переписується з кимось в інтернеті і на вечір у неї запланована зустріч з подругою, яку «хокеїст» не знав.

Адміністратор агентства Владислав, запропонував поспостерігати за зустріччю і поведінкою дружини.

Через 3:00 група спостереження вже стояла під парадним і очікувала виходу дружини «хокеїста», через 40 хвилин з парадного вийшов об’єкт і попрямувавши до свого Mitsubishi Colt припаркованого поруч з будинком, сіла в авто і почала рух. У районі станції метро «Героїв Дніпра» до неї підсів молодий чоловік з букетом квітів і пакетом з якого виднілася горло пляшки з вином. Разом вони продовжили рух у напрямку вулиці «Героїв Сталінграда», виїхавши на пустир, за Оболонню вони припаркували авто в кущах.

Через деякий час невеликий автомобіль почав погойдуватися, в автомобілі включилася аварійка. У дальнофокусний об’єктив фотоапарата, з 1000 кратним збільшенням, були зафіксовані пристрасні обійми і поцілунки. Після був здійснений дзвінок клієнту з пропозицією під’їхати на місце, але нерви замовника не витримали і він в ту ж хвилину набрав свою дружину.

Після дзвінка коханці схаменулися, почали оглядатися по сторонах. Дружина «хокеїста» завела авто і почала рух, виїхавши з пустиря на проспект «Героїв Сталінграда», то вповільнюючись то прискорюючись, проїжджаючи на червоне світло світлофора, розвертаючись в круговому русі, а іноді проста зупиняючись в першій смузі проспекту. За погодженням із замовником було прийнято рішення залишити об’єкти без спостереження і привезти відзнятий матеріал клієнту.

Переглянувши фото і відео звіт «Хокеїст», сказав, що нічого страшного, він поговорив з дружиною вона дійсно зустріла співробітника з роботи і вирішила попити з ним вина і скоро обіцяла бути вдома. Він сказав їй, що її машину бачили їх спільні знайомі і подзвонили йому. Пізніше «Хокеїст» ще не раз звертався в агентство, але робота вже була схожа не так на спостереження, а на контроль за дружиною.

Історія не в якому разі не спрямована на моральні засудження кого небудь, тому кожен сам має право вирішувати яким чином зберігати сім’ю і відносини і кожному самому доводиться відповідати надалі за свої вчинки.

детективне агентство «Expert»

детективне агентство «Expert»  – 2016

Залишити коментар