Шлюбні аферисти або курортне знайомство ціною у всі статки.

Шлюбні аферисти. Пізнім вечором пролунав телефонний дзвінок. Здрастуйте, це детективне агентство?

Після отримання, ствердної відповіді, чоловік продовжив. Ви можете вислухати і допомогти розібратися в моїй історії? Так, звичайно, будемо раді Вам допомогти, відповів Влад.

Чоловік представився, мене звуть Ігор. Звичайно, ви можете посміятися і прийняти мене за лоха, але мені треба допомогти розібратися і з’ясувати, хто мене так нагрів. Не можу звернутися до своїх знайомих, тому що не хочу, що б цю ситуацію обговорювали люди, з якими я спілкуюся або працюю. Я підприємець з Полтави, відправився з одним на курорт в Дубай, де познайомилися з двома дівчатами з Києва, Ольгою і Тетяною.

В наслідку, з Ольгою у мене зав’язалися романтичні стосунки, які переросли в створення сім’ї і укладення шлюбу. Я дуже закохався в Ольгу, тому виконував її будь-які примхи, ювелірні прикраси, автомобілі, подарував їй нерухомість у Празі, купив квартиру в Києві для її батьків. Був на сьомому небі, коли Ольга сказала, що вона вагітна і у нас буде дитина, а після народження доньки жив думкою, як ще заробити і переїду сім’єю жити в Польщу і дам нашим дітям кращу європейську освіту.

Я багато мотався по відрядженнях в інші країни і одного разу повернувшись, додому в Полтаву, виявив, що наш будинок порожній, пропала Ольга, дочка і всі цінні бум аги і речі. Мобільні телефони не відповідали, а передзвонивши на домашній телефон в квартирі батьків Ольги, мені сказали, що квартира продана.

Проведеним збором інформації та розслідуванням детективами агентства «Exspert», було встановлено, що всі цінні папери, майно та нерухомість включаючи будинок у Полтаві, були продані Ольгою по підробленої довіреності від Ігоря. Ольга з Тетяною до знайомства з Ігорем, працювали в одному зі столичних модельних агентств, співзасновником якого був пенсіонер КДБ, який служив у НДР і має ряд таких модельних агентств по всьому СНД і займаються збором інформації про політиків і бізнесменів, впроваджуючи до них добре навчених співробітниць своїх агентств.

Ігор, теж знав про те, що у Ольги було подвійне, а може і навіть потрійне громадянство, а так само вона з легкістю мінялася паспортами з Тетяною, дівчата дуже були схоже один на одного і не один прикордонний контроль не помічав підміни документів. Тому Ігорю досить не просто було відшукати її, використовуючи вже свої бізнес зв’язку в Європі. При зустрічі з Ігорем, Ольга була вже не тією, дівчиною, яку знав він. Вона холоднокровних заявила, що дитина не Ігоря, а те що вона взяла у нього це компенсація за час, проведений з ним.

Ігор, довго не міг повірити, що жінка, яку він любив, могла з ним так потупити. Він довго думав, що вона потрапила під чийсь вплив і незабаром одумається і повернеться. Але час минав, Ольга на зв’язок не виходила, та й знайти її за наявними у Ігоря даними більше не виходило.

шлюбні аферисти

Шлюбні аферисти – 2015

Залишити коментар